Rodinná dovolená na Kanárských ostrovech na 12 dní za 3790Kč/os.! (letenky + hotel s bazénem na střeše)

Dnešní první levnocestovatelský tip Kanárské ostrovy nejvíce potěší rodiny s 2 dětmi do 12 let. Celkem totiž a dovolenou utratíte ve 4 lidech za letenky a ubytování 15100Kč, tedy cca 3790Kč. Ubytování jsem přitom vybral dobře hodnocené, s bazénem na střeše. Letět samozřejmě můžete jen v páru nebo s jedním dítětem, pouze se tak částečně zvýší cena na osobu. Detailního průvodce po ostrově La Palma naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Ve 4 lidech bude ještě výhodnější jet autem. Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila :).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování – oboje je velmi výhodné a pokud jedno z toho bude vyprodané, kupovali byste to druhé zbytečně. Ověřte si tedy dostupnost letenek, ubytování a obojí berte zároveň.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 50-80% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Výhodou tohoto pobytu je i to, že jde o období 12 dní těsně před Vánoci, vracíte se na Štědrý den. Ve škole tak děti o mnoho nepřijdou a vy se vyhnete předvánočnímu stresu. Dovolená se vám navíc krásně prodlouží o Vánoční svátky.

 

Letenky Berlín – La Palma – Berlín zakupte na termín 13. – 24. prosince na webu EasyJet.com. Pokud pojedete ve 4 lidech, vyjdu vás na 212.9€, tedy cca 1435Kč za osobu.

 

 

3

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

 

Pro rodinu vychází nejlépe Apartamentos Isa. Celkově za pokoj o 2 dospělých a 2 dáte za 12 dní 9400Kč, tedy cca 2350Kč za osobu. Ubytování přitom vypadá dobře, má na střeše bazén a je dobře hodnoceno. Rezervovat ho můžete zde >>

 

1

 

 

K lepší dopravě k hotelu, i prozkoumání ostrova, je rozumný pronájem auta, např. přes Rentalcars.

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.