Praha – Paříž – Benátky – Praha za 1680Kč!

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Pokud vás nezaujala cesta kolem světa v minulém příspěvku, třeba by vás lákala alespon zajímavá cesta po Evropě :). Navštívíme během ní Paříž a Benátky a díky dnešní slevě na letenky od Ryanairu, celkově za dopravu zaplatíme jen cca 1680Kč. Obě města jsem měl tu příležitost navštívit a určitě je doporučuji k návštěvě. Průvodce Paříží naleznete zde a Benátkami zde. Datumy které jsem zvolil berte opět pro názornost, termínů je více a trasu si tak můžete upravit dle svých preferencí.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>  

 

Před zakoupením letenek si propočtěte všechny náklady, zejména ubytování, cesty z/na letiště a případné vstupy na místa, která chcete navštívit.

 

12. října zamíříme z Prahy do Paříže za 24€ se společností Transavia.

 

 

2

 

 

 

Všechna ubytování na tototo datum, naleznete zde >>

 

13. září se za 4,89€ přesuneme z Paříže do Benátek se společností Ryanair. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že odlétat budete z jiného letiště (Beauvais), než na ktéré jste přiletěli (Orly)

 

 

2

 

 

 

Všechna ubytování v Benátkách na toto datum, naleznete zde >>

 

V Benátkách se můžete zdržet jak dlouho chcete. I když je možný návrat do Prahy letadlem, já pro návrat vybral autobusy Hello za 33€. Vyjde to levněji a jde o noční spoj, tedy můžete být v Benátkách až do večera a probudíte se ráno v Praze. Jezdí každý den. Pokud tedy bojujete s rozpočtem, můžete udělat to, že ráno přiletíte do Benátek, během dne si je projdete (dá se to v pohodě stihnout) a večer odjedete bez nutnosti brát si hotel, který je jinak poměrně drahý.

 

 

2

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.