Praha – Benátky – Paříž – Milán – Praha za 1850Kč (cena za všechny letenky)

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Ať už si chcete vyzkoušet „Yes man“ výzvu, nebo jen máte dobrodružnou povahu a láká vás představa netradičního prodlouženého víkendu, mohl by vás zaujmout dnešní tip, během kterého navštívíte proslulý karneval v Benátkách, Paříž a Milán pohodlně z/do Prahy. Cena za letenky je konečná (pokud byste měli členství Wizz, tak bude ještě nižší) a zahrnuje tak všechny poplatky. Samozřejmě ale před nákupem letenek nezapomeňte propočítat veškeré náklady – někde musíte spát, něco jíst, nějak se dostat z/na letiště atd. 

 

Naše putování započne v sobotu 30.1. z Prahy do Benátek za 599Kč. Letenky zakupte přímo na Wizzair.com a zvažte i nákup členství Wizz (co to je?), se kterým vás letenky vyjdou jen na 329Kč.

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

Druhý den ráno, v neděli 31. ledna, přeletíme z Benátek do Paříže. Poslouží nám k tomu letenky za 16,66€ (cca 450Kč), které zakoupíme přes společnost Ryanair.com.

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

Všechny hotely, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

paříž35

 

 

 

V pondělí 1. února ráno pak přeletíme z Paříže do Milána, k čemuž nám poslouží letenky za 9,79€ (cca 270Kč), které zakoupíte na Ryanair.com.

 

 

Průvodce Milánem naleznete zde >>

 

 

 

 

Vzhledem ke vzdálenosti Milána od letiště půjde o relativně krátkou návštěvu a tak to berte při plánování v potaz. Možnou alternativou je strávit více času v Paříži a letět pozdějším spojem. Milán vám pak poslouží jen k přestupu na spoj do Prahy. Ten vám zajistí letenky od společnosti  Wizzair.com za 540Kč. pokud máte členství Wizz, tak pouze za 270Kč.

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Nosákovec 4.1.2016, 13:57

  Proč nezapočítáváš i transfery z letiště? Pak je cena dvojnásobná.. :/

  Odpovědět
  • defuser

   admin 4.1.2016, 18:11

   Vždyt to píši již v úvodu, že je třeba brát v potaz i tyto náklady. Dvojnásobná i tak nebude, ale je třeba to do kalkulace zahrnout. Stejně jako jídlo, hotel, případné vstupy…

   Jednotlivé jízdné je uvedeno vždy v průvodcích a většinou je několik variant, které zvolit.

   Ono když to vezmeš logicky, kde mám s těmi náklady skončit? Mám zahrnout jízdné z/na letiště, ale hotel již zminovat nemám? A co třeba dopravu po městě? Podle mého je lepší variantou už do nadpisu napsat, že jde o cenu za letenky, upozornit čtenáře, že cena letenek představuje jenom část nákladů a následně rozepsat možnosti dopravy a ubytování, aby si každý mohl vyřešit a spočítat svůj itinerář.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.