• defuser

  Stanislav Šebek 22.1.2017, 17:54

  Dobrý den,
  měli bychom s přítelkyní zájem o „Thajsko z Prahy na 3 týdny o letních prázdninách na mnoho termínů za 16390Kč! (letenky + resort u pláže)“
  http://levnocestovani.cz/thajsko-z-prahy-na-3-tydny-o-letnich-prazdninach-na-mnoho-terminu-za-16390kc-letenky-resort-u-plaze/
  v termínu od 8.7.2016 (případně i o kousek později).
  Mohu Vás požádat o další info, jak je možno rezervovat a zda cena 16 390,- Kč/os za obousměrnou letenku a ubytování sedí ?

  Děkuji, s pozdravem S. Šebek, tel. 702 209 180, s.sebek@email.cz

  Odpovědět
  • defuser

   admin 22.1.2017, 21:20

   Dobrý večer,

   ano, tyto letenky jsou ještě v prodeji. Jde o individuální turistiku, tedy si sami kupujete letenku, ubytování a na vlastní pěst si zajištujete i dopravu. Doporučoval bych si o tom zjistit co nejvíce a pak až cokoliv kupovat. Jinak všechny potřebné informace naleznete v článku, jak odkaz na letenky, tak na ubytování.

   Odpovědět
 • defuser

  Michal Š. 22.1.2017, 14:51

  Dobrý den, využili jsme jednoho z Vašich Vánočních tipů a jedeme se podívat do Dubaje. Při diskusi se známými přišlo ale téma na to, že pár ale nejsme manželé a to je prý v Dubaji problém, jak se vstupem do země tak s ubytováním na společném pokoji. Můžete nám to prosím upřesnit? Děkuji za Váš čas.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 22.1.2017, 14:58

   Dobrý den,

   já jsem také zaslechl příběhy, že se to někomu stalo, ale určitě to není pravidlem a bude se to týkat ojediněle těch nejlevnějších hotelů. Pokud chcete mít jistotu, napište to před rezervací hotelu a nechte si potvrdit, že to problém nebude.

   Osobně bych se toho ale moc nebál.

   Odpovědět
 • defuser

  Veronika L. 20.1.2017, 14:18

  Dobrý den,
  především bych Vám chtěla poděkovat za skvělý tip Airbnb – kde jsme si s přítelem právě dohodli ubytování v Bergamu a příští měsíc takto letíme a bydlíme na Krétě.
  Nicméně mám dotaz – a to na plavbu lodí v období Vánoc.
  Budete mít nějaký tip či radu kde se na tyto plavby orientovat? Rádi bychom to objednali za nejlepší cenu co to půjde, dokážete i odhadnout kdy to objednat? Chtěli bychom ideálně někam do Karibiku.
  Mockrát děkuji za Váš čas 🙂 hezký den Veronika.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 21.1.2017, 0:30

   Dobrý den, já se obávám, že v období Vánoc budete vybíat mezi velmi drahými a ještě dražšími nabídkami. A bohužel v plavbách se moc nevyznám.

   Odpovědět
 • defuser

  Martina Kropíková 20.1.2017, 12:32

  Zdravím, předem děkuji za skvělý web – výlet v Bruggy byl úžasný 🙂 chtěla bych se zeptat, nemáte tip i na nějaké zimní dovolené? … zvýhodněné ubytování+skipas ideálně v rakousku v Alpách 🙂

  Děkuji Kropíková

  Odpovědět
 • defuser

  Kateřina Přibylová 17.1.2017, 16:06

  Dobrý den, u letenek na Mallorku jste uvedli možnost bydlení na lodi. Chtěli jsme to na 2-3 dny zkusit, kontaktovali jsme majitele, Portoričana Alberta, který nás vyvedl z omylu: Jedná se o výletní loď, nabízí 4hodinové plavby s občerstvením, za 750 eur pro skupinu 5-12 lidí, loď není k pronajmutí jako ubytvací zařízení. Ale nevadí, letenky máme a to je hlavní….Kateřina

  Odpovědět
  • defuser

   admin 17.1.2017, 17:28

   Ajaj, tak to se moc omlouvám, nebyl v tom úmmysl. Nový web a stěhování na Filipíny mi dává dost zabrat a asi jsem to přehlédl.

   Nicméně ceny jsou v tomhle období celkově nízko :).

   Odpovědět
 • defuser

  Zuzana Dandová 17.1.2017, 9:59

  Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. V březnu se chystáme do Barcelony. V termínu do 15.3. do 19. 3. v sedmi lidech. Koukala jsem na letenky a z Prahy (cca 3500 Kč) je to dost nevýhodné oproti např. Berlínu (cca 1600 Kč). Chci se zeptat, zda nemáte zkušenosti, jestli se vyplatí ještě počkat na nějakou akci na letenky z Prahy nebo vzít raději už teď ten Berlín, když je nás víc? A případně, jestli se dá někde zjistit, jak je to s poplatky za parkování na/u letiště v Berlíně? Moc děkuji.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 17.1.2017, 17:34

   Dobrý den, já bych letěl z toho Berlína a letenky bral hned. U Eurolines máte ted akci 1+1 a jízdenky z Prahy vás tak vyjdou na 450Kč/osobu/obě cesty, to bude asi výhodnější než auta/parkování. A pohodlnější, během cesty se jako skupina snáze domluvíte.

   A doporučil bych z Barcelony výlet na Mallorku s Ryanairem, ty ceny jsou hodně nízko a stojí to za to. Létá to několikrát denně, takže můžete třeba ráno tam a večer zpět 😉

   Odpovědět
 • defuser

  Blanka Pospíšilová 16.1.2017, 9:37

  Pěkný den,

  chtěla jsem se zeptat, zda je možné někde uvést svůj email pro pravidelné odebírání novinek a nových nabídek z Vašeho webu: http://levnocestovani.cz/
  Prošla jsem stránky, ale možnost zanechat email pro pravidelné info jsem nikde nedohledala.

  Děkuji za informaci

  S pozdravem

  Blanka Pospíšilová

  Odpovědět
  • defuser

   admin 16.1.2017, 14:23

   Dobrý den, je to po pravé straně ;). Ale děkuji za zpětnou vazbu , na novém webu to budu muset dát viditelněji.

   Ted jsem vás k odběru přihlásil.
   Jirka

   Odpovědět
 • defuser

  admin 15.1.2017, 11:52

  Dobrý den,

  jestli trváte na Tenerife, tak je ten Berlín a Ryanair dobrou volbou. Nejvýhodněji vychází 16-23. březen (cca 2000kč), ale ani těch 88€ není špatných. Pak už je to loterie, možná to o 200Kč zlevní, možná o 200Kč zdraží. Já už bych to klidně vzal, zase čím dřív budete řešit ubytko, tím pravděpodobněji seženete výhodnější. Na odbavené zavazadlo bych se vykašlal, co se nevejde do příručního, to nepotřebujete :). Jen vás to bude stát peníze a budete se s tím muset vláčet.

  Odpovědět

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.