Paříž z Prahy na 2 dny za 1520Kč! (letenky + hotel)

Seine in Paris with Eiffel tower in autumn time

Kombinací levných letenek z Prahy a dnešní akce na hotely, můžeme dosáhnout na skvělou cenu za výlet do Paříže. I když jsem tip dal pouze na 2 dny, můžete to použít jako osnovu pro delší výlet – stačí koupit letenky na delší období a hotel vzít přes 2 účty (večer a dopoledne v Paříži je poměrně málo, ale kdybych to vysvětloval na 2 nocích, vypadalo by to složitější, než to  je 🙂 ). S nákupem bych doporučoval neotálet, je otázkou, jak dlouho tato akce bude platit. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Edit:// vypadá to, že akce na hotely už nejde využít. Letenky platí dál, ale počítejte s vyšší cenou za ubytování.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 1230kč zarezervujte  přímo u letecké společnosti EasyJet.com. Termínů je celá řada, pro názornost jsem zvolil 22. – 23. březen. Cena na náhledu je za 2 osoby. Prodloužený víkend je možný např. 3. – 6. února.

 

 

1

 

 

 

V ceně letenek je příruční zavazadlo s rozměry do 56 x 45 x 25cm, odbavené je za příplatek. Nicméně příruční by vám mělo stačit bohatě.

 

Hotel si zarezervujte podle tohoto postupu. Pokud budete chtít více jak 1 noc (což doporučuji), vemte jednu noc na sebe a druhou zarezervujte na partnerku/partnera stejným postupem. Případně zadejte jiný email a kreditku ;).

 

Nejlevněji v centru vychází hotel Amiot a to na 21€ za 2 lidi, po započtení slevy. Tedy cca 280Kč za osobu. Berte v úvahu, že je to hotel slaběji hodnocený, ale s dobrou polohou a vzhledem k ceně, je to myslím pro nenáročnější cestovatele skvělý poměr ceny/kvality. Vybrat si můžete samozřejmě hotel kvalitnější, to už je na vás.

 

 

1

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Kotrmelec 20.12.2016, 15:26

  Tento web neustále klame zákazníka. Vždy říkáte jen polovinu informací a na uvedené ceny nelze nikdy dosáhnout. To, že je navíc obsah ukryt milionů reklam, je věc druhá.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 20.12.2016, 16:08

   Tento web zákazníka neklame, nemá ani jak. Nic neprodává a tak nemá ani zákazníky.

   Co se ceny týká, cena za letenku a hotel je přesně taková, jakou jsem napsal. Nemusíte mi to věřit, stačí si to ověřit. Další poplatky v ceně dopravy z/na letiště, jídlo, případné vstupy jsou v případě individuálního cestování logicky individuální a jejich výši naleznete v průvodci Paříží, který je u článku uveden.

   Většina příjmů tohoto webu je právě z reklam, proto jsou nezbytné. Sepisování průvodců, rozesílání emailů, server jsou náklady tisíce měsíčně, které se z něčeho zaplatit musí.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.