O nás

 

 

 

 

 

  Vítám Vás na webu LevnoCestování.cz.jirka Jmenuji se Jirka a když zrovna na cestách nejsem, tak s oblibou nějaké výlety vymýšlím :). A protože mi bylo líto, když naplánované akce nikdo neprojel, rozhodl jsem se pro to založit web, kde je budu zdarma nabízet ostatním.

Samotný název levnocestování pak vznikl z mé obliby v low cost cestování, tedy kdy se snažíte za co nejmenší peníze objevit co největší část světa. Protože v češtině pro tento typ cestování nebyl výraz, dovolil jsem si ho sám vytvořit :).

 

Princip a důvod toho, proč jsou letenky a pobyty na tomto webu tak levné je ten, že vybírám pouze speciální akce. Ať už jsou to akce v podobě skutečně výhodných last minute pobytů, nebo tipy na akční letenky a výhodného ubytování. Netřeba se ničeho obávat, jedná se vždy o zavedené společnosti, které na trhu fungují již řadu let (Invia, Dovolena, Booking, Pelikán). Mě žádné peníze neposíláte, vždy platíte konkrétní cestovce (v případě last minute), hotelu, nebo přepravní společnosti.

 

Vždy volím pouze ověřené prodejce, kde bych sám letenky nebo hotel nakoupil. Všechny ceny jsou vždy konečné, bez skrytých poplatků. Celý web je a bude vždy zdarma. Pokud Levnocestování chcete podpořit, řekněte o něm svým přátelům, nebo nás sdílejte na sociálních sítích.

 

Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, pište do diskuze pod článkem. Jak budu moci, rád vám s čímkoliv pomohu. Doporučuji také stát se odběratelem našich emailů, platnost všech akčních cen je totiž časově omezená, někdy i na minuty. S případnými dotazy se obracejte do sekce Poradna, ohledně spolupráce mi můžete napsat na email levnocestovani@email.cz.

 

Od února do září jsem se svojí ženou na cestě kolem světa, kdy postupně navštívíme Dubaj, Srí Lanku, Maledivy, Singapur, Malajsii, Thajsko, Kambodžu, Laos, Vietnam, Koreu, Japonsko, Filipíny, Indonésii, Austrálii, Nový Zéland, Hawai,  západ a východ USA a snad peníze zbydou i na Karibik. Proto mohou mít odpovědi na emaily zpoždění, ne vždy mám k dispozici internet, nebo je čas.

 

Veká část dotazů směřuje na to, čím tedy vlastně Levnocestování vydělává. A odpověd je jednoduchá, nevydělává :). Příjmy jsou z reklamy a částečně z provizí u některých letenek (pokud jsou přes Pelikána), dovolených a hotelů (pokud si koupíte přes odkaz hotel, dostanu na pivo 🙂 ). Výdaje na emailing, reklamu, programátora atd. jsou ale zhruba o 1/3 vyšší.

 

Tím si nijak nestěžuji, web samozřejmě roste a jak doufám, jednou se můj koníček stane i mou prací. Píši to jen proto, že má spoustu lidí potřebu řešit, proč vlastně Levnocestování funguje a jak že vydělává :).

 

 

Dostali jsme možnost prožít cca 70 let na tomhle úžasném světe. Nedovolte, aby vám strach určoval, že je prožijete ve stereotypu a zaběhlých kolejích. Cestovat jde skutečně za pár korun a co je ještě lepší, čím méně peněz máte, tím více zážitků si z cestování odnesete a tím více vás to posilní. Krásně o tom napsala má žena na svém blogu o cestě kolem světa na levnocestuj.cz.

 

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.