New York z Prahy za 7420Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)

new york cityscape, tourism concept photograph

Na kratší výlet (prodloužený víkend) lákají levné letenky z Prahy do New Yorku a zpět za 7420Kč od společnosti Norwegian. K dispozici je ale více termínů za trochu vyšší cenu. NY mohu z vlastní zkušenosti doporučit, je to velmi zajímavé město, které za výlet určitě stojí :). Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Průvodce New Yorkem naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o low cost a na palubu si tak vemte dostatek jídla a pití. Za nejnižší cenu máte v ceně také jenom příruční zavazadlo. Jinak se toho ale netřeba bát, Dreamliner je nové, pohodlné letadlo (sám jsem s ním z/do USA letěl).

 

Letenky Praha – New York – Praha za 2467 NOK (7412Kč) na 1. – 6. března zarezervujte přímo na Norwegian.no.

 

 

1

 

 

 

Zvýšenou pozornost věnujte platbě, 2467 NOK je 7412Kč při ofiko kurzu. Vaše banka může mít jiný, nevýhodnějí kurz. Ceny platí v okamžik sepsání článku, s obsazeností letadla budou stoupat (a některé termíny možná klesat).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Nicméně vzhledem k cenám ubytování doporučuji využívat službu AirBnb, sám jsem ji v USA využíval a musím říct, že k plné spokojenosti. Kredit 600Kč na první ubytování můžete získat zde. Srovnejte si ceny obou možností a podle toho se rozhodněte.

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Romana 6.12.2016, 11:04

  Jestli to chápu dobře ve Stockholmu je jenom 1 hod. na přestup?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 6.12.2016, 12:23

   Máte pravdu, je to tak. Děkuji za upozornění.

   Odpovědět
   • defuser

    vlasta 6.12.2016, 13:07

    Ahoj, jakou máte zkušenost s rezervaci místa v letadle, jsou to peníze navíc a když to rezervovat nebudeme, je šance , že budeme sedět vedle sebe, asi ne co , diky

    Odpovědět
    • defuser

     admin 6.12.2016, 13:23

     Ahoj, na 99% vedle sebe sedět budete, stalo se mi jen jednou za život, že jsme měli sedět odděleně. Rezervace místa za poplatek nemá moc smysl, je to jen snaha vydělat na letech více peněz.

     Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.