New York z Prahy za 7120Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)

New York levné letenky

Na zajímavý výlet lákají levné letenky z Prahy do New Yorku a zpět za 7120Kč od společnosti Norwegian. Za nejnižší cenu je v tuto chvíli dostupný termín jen jeden, ale k dispozici je ale celá řada termínů za trochu vyšší, ale stále výbornou cenu. NY mohu z vlastní zkušenosti doporučit, je to velmi zajímavé město, které za návštěvu určitě stojí :). Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Průvodce New Yorkem naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o low cost a na palubu si tak vemte dostatek jídla a pití. Za nejnižší cenu máte v ceně také jenom příruční zavazadlo. Jinak se toho ale netřeba bát, Dreamliner se kterým poletíte je nové, pohodlné letadlo (sám jsem s ním z/do USA letěl) a se společností Norwegian jsem byl také vždy spokojen. Před nákupem letenek si také nezapomente spočítat všechny náklady, zejména za ubytování.

 

Letenky Praha – New York – Praha za 2395 NOK (7120Kč) na 16. – 27. února zarezervujte přímo na Norwegian.no. Nakupujte přes norskou verzi stránek, vychází to nejlevněji. K výběru jiného data použijte formulář na jejich stránkách, za trochu vyšší cenu jsou tam i kratší termíny.

 

 

1

 

 

 

Zvýšenou pozornost věnujte platbě, 2395 NOK je 7120Kč při ofiko kurzu. Vaše banka může mít jiný, nevýhodnějí kurz NOK/CZK. Ceny platí v okamžik sepsání článku, s obsazeností letadla budou stoupat (a některé termíny možná klesat).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Nicméně vzhledem k cenám ubytování doporučuji využívat službu AirBnb, sám jsem ji v USA využíval a musím říct, že k plné spokojenosti. Kredit 600Kč na první ubytování můžete získat zde. Srovnejte si ceny obou možností a podle toho se rozhodněte.

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Emanuel 26.12.2016, 23:17

  Termin jeden a pouze pro jednu osobu? Co je zase tohle za reklamni podvod?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 27.12.2016, 8:22

   Jaký reklamní podvod, proboha :D.

   Levnocestování přnáší tipy na levné možnosti cestování, pokud nechcete, letenky si nekupujte. Osobně z toho nebudu ani o korunu chudší, letenku si kupujete přímo u letecké společnosti.

   Míst je víc, nejlevnější termín jen jeden. Tak už to zkrátka chodí, vybírat můžete i z letenek za 11-12 tisíc z mnoha termíny. Pokud chcete letět levněji, nezbývá než se přizpůsobit akčním letenkám letecké společnosti.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.