Baví vás psát? Pište pro Levnocestování cestopisy!

Perfect Caribbean beach in Tulum Mexico

Cestopisy jsou velkou inspirací pro všechny čtenáře, protože jim blíže přiblíží vysněnou destinaci, upozorní je na zajímavá místa a varují předtím, na co si dát pozor. Bohužel jich na Levnocestování vzniklo jen několik :/. Rád bych tuto sekci více podpořil a dal příležitost k publikaci všem našim čtenářům.

 

 

Psát můžete o jakémkoliv vašem výletu, at už půjde o víkend v Paříži, nebo procestování Zakynthosu. Stejně tak je na vás délka cestopisu a nezáleží ani na tom, jak moc čtivě umíte psát. Pouze se snažte, aby byl pro ostatní čtenáře přínosem.

 

Rovněž je na vás, kolik a jak často cestopisy budete psát. Klidně pište jeden denně, nebo 3x za rok. Je to zcela na vás a tom, jak vás to bude bavit.

 

Odměna je 100Kč za cestopis. Vím, že to není moc a ani nečekám, že by to někdo dělal čistě kvůli tomu. Spíš je to příležitost pro lidi, které psaní baví, jsou rádi, že někomu pomohou a tohle je takové poděkování za jejich práci. Vždy stačí jen poslat číslo účtu a já vám na něj pošlu platbu za články.

 

V případě zájmu, se zaregistrujte zde a na email levnocestovani@email.cz mi napište jméno, pod kterým jste zaregistrovaní. Přidělím vám roli redaktora a můžete začít psát. Nemusíte mít z ničeho obavy, před zveřejněním články kontroluji a tak nemůžete nic pokazit, nebo „rozbít“, i když WordPressu nerozumíte.

 

Vždy prosím vkládejte články originální, vámi sepsané. A pokud použijete fotografie, tak svoje vlastní.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.