Mallorka v krásném hotelu na 11 dní za 5300Kč (s možností navštívit Paříž)

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Protože náš minulý tip na Mallorku na 12 dní za 5 tisíc měl velký úspěch, ale části čtenářů nevyhovoval termín, našel jsem pro vás podobnou dovolenou o týden dříve. Pro pobyt jsem zvolil hezký, dobře hodnocený hotel – pokud se spokojíte se skromnějším, cena se ještě o zhruba tisícovku sníží. O počasí se nebojte, v tomto období bude ještě krásně a max. občas lehce sprchne. Dle mého jsou kraje sezony naopak nejlepší čas k návštěvě Mallorky – počasí je pořád krásný, ceny všeho jsou mnohem níže a můžete si její krásy vychutnat bez zástupu turistů. Pokud budete chtít, při cestě zpět si můžete dopřát krátkou zastávku v Paříži (případně si můžete koupit letenky na pozdější datum a v Paříži pár dní zůstat).

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky budete potřebovat 3, všechny nakoupíte na webu Ryanair.com.

 

1/ Letenky Bratislava – Palma na 5. října za 550Kč

 

Akční letenky

 

 

2/ Letenky Palma – Paříž na 15. října za 550Kč

 

Akční letenky

 

 

3/ Letenky Paříž – Bratislava na 15. října za 900Kč

 

Akční letenky

 

 

Letenky bych doporučoval zakoupit co nejdříve, zájem bude veliký a s obsazeností letadla budou ceny stoupat. Před nákupem zkontrolujte, zda jsou všechny letenky dostupné za uvedené ceny, at nenakoupíte dvě a nezjistíte, že třetí už je za 3x vyšší cenu. V ceně jsou dvě příruční zavazadla – první 55x40x20 cm (max. 10kg) a druhé 35 x 20 x 20 cm. Odbavené je za příplatek, ale osobně to pokládám za zbytečné.

 

Pokud si budete chtít dovolenou prodloužit o pár dní Paříži, zakupte si třetí letenku na pozdější datum, nebo druhou na datum o pár dní dříve. Je to individuální dovolená, je to tedy zcela na vás. Jinak máte na návštěvu Paříže 6 hodin 20 minut, reálně tak 3 hodiny (když počítáme s rezervou). Nezdá se to moc, ale stačí to na to nejzákladnější – piknik pod Eiffelovou věží, procházku kolem Seiny k Louvre a následně návštěvě Notre Dame, která je zdarma.

 

Zde jsem udělal náčrt trasy, možná by to šlo vymyslet o něco lépe, ale s touto procházkou mám vlastní zkušenost. Časově se to myslím stihnout dá a v nejhorším můžete procházku vždy zkrátit nasednutím na metro, stanic je po cestě hned několik (nebo rovnou metro využít místo pěší procházky, i když mi to přijde trochu škoda). Zajímavou alternativou je i možnost zapůjčit si zdarma kola (více v průvodci Paříží níže). Případně můžete na letišti počkat na přípoj, volba je na každém.

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

 

 

Akční letenky

 

 

Ubytování na Mallorce jsem vám vybral v hotelu Ola Apartamentos Bouganvillia a to kvůli poměru cena/kvalita/poloha. Za 11 dní v klimatizovaném pokoji s vlastní terasou zaplatíte 3350Kč/osobu.

 

Akční letenky

 

Pokud poletíte i s dětmi, cena na osobu ještě více poklesne. Bydlet budete v apartmánu, což je pohodlnější a díky kuchynce i uspoříte nemalou částku za jídlo. Ceny v supermarketech jsou na Mallorce obdobné, něco je dražší, něco levnější. S rozumným výběrem utratíte za jídlo tu samou částku, jako doma.

 

K hotelu se dostanete hromadnou dopravou do 150Kč, plánek cesty je zde >>

 

Ještě lepší, i když dražší alternativou je zapůjčit si automobil přes RentalCars a ostrov si projet. To z vlastní zkušenosti vřele doporučuji, ostrov je nádherný.

 

Pokud vám toto ubytování nevyhovuje, vybírat ze všech hotelů na ostrově můžete zde >>

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.