Mallorka na 15 dní za 6800Kč! (letenky + hotel s bazénem)

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Nás dnešní tip nás zavede na krásnou Mallorku. Pravidelným čtenářům to již jistě musí připadat, že píšeme jenom o ní, ale snažím se doporučovat to, co pokládám za nejlepší. A Mallorka v tomto období je myslím ideální destinací pro trávení dovolené, díky levným letenkám, stále ještě krásnému počasí a přitom mnohem nižších cen, než jsou v plné sezóně. Navíc je vhodná jak pro milovníky nádherných pláží, tak pro turisty milující turistiku, či jízdu na kole. Budu ji ted tedy věnovat zvýšenou pozornost a až na ní sezóna skončí, přesuneme pozornost do exotičtějších destinací. 

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi často objevují zažité mýty, rád bych uvedl na pravou míru několik věcí. Tím prvním je, že v polovině října už není vhodné počasí. Kdo kdy na Mallorce byl, tak může potvrdit, že v říjnu je pořád pěkně. Občas sprchne, ale déšt nemá dlouhého trvání a brzy se vyčasí. Druhým zažitým mýtem, je legenda o vysokých cenách. Přitom ceny v supermarketech jsou srovnatelné s cenami kdekoliv na západ, něco je dražší, něco levnější. S rozumným výběrem se dá za jídlo utratit to samé, co v ČR.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

 

Letenky zakupte na Ryanair.com v termínu 9. – 23. 10. na trase Bratislava – Palma – Bratislava za 2470Kč.  Pokud nevíte jak, návod je zde >>

 

 

Akční letenky

 

 

V ceně každé letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Pokud byste potřebovali odbavené zavazadlo, příplatek je 15€ (stačí jedno do dvojice).

 

Všechny hotely v Palmě na toto období, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

 

Jako nejrozumější, pokud se tedy rozhodnete zůstat celou dobu v Palmě místo projetí ostrova, se mi jeví Hotel Gabarda & Gil Poměr ceny/kvality je velice dobrý, zastávka autobusu je 2 minuty cesty a snídaně si můžete zakoupit za 54Kč. Hotel nabízí i půjčení automobilu, ale pokud se pro tuto variantu rozhodnete, porovnejte si nabídku s  RentalCars a zapůjčením auta na letišti. Z mé zkušenosti to bývá výhodnější, ale samozřejmě je určitě rozumné to porovnat.

 

Akční letenky

 

 

K hotelu se z letiště dostanete autobusy za zhruba 130Kč, plán cesty je zde >>

 

 

Akční letenky

 

 

A pár fotek pro potěchu oka 🙂

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.