Mallorka a Ibiza v jedné dovolené za 3486Kč (letenky)

es Galliner mirador in Son Marroig over Mediterranean Majorca sea

es Galliner mirador in Son Marroig over Mediterranean Majorca sea

Zajímavá kombinace letenek nám umožní prozkoumat Mallorku i Ibizu v jednom výletu. Celkově na obou ostrovech strávíte 13 dní, kolik z nich na každém, je přitom na vás (cena přeletu zůstává stejná). Mějte ale na paměti, že obsazenost hotelů na Ibize je v plné sezoně enormní a tak se přesvěčte ještě před nákupem letenky, zda seženete cenově přijatelný hotel, nebo kemp. Na Mallorce by tento problém být neměl, nicméně i tak je rozumné si ubytování včas zajistit.

 

Pokud by se vám nocleh sehnat nepodařilo a přes to byste chtěli tento výlet podniknout, zvolte přelet poslední den – odlet je hned druhý den ráno.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

 

Letenky zakupte následující:

 

1/ Leipzig – Palma Mall zakupte za 29€ na 14.8. přes stránky Condor.com (nutno ručně vložit údaje)

 

1

 

 

2/ Letenky Palma – Ibiza za zakupte za 49€ zde >> (datum můžete zvolit jiné)

 

 

1

 

3/ Letenky Ibiza – Leipzig zakupte za 49€ na 27.8. přes stránky Condor.com (nutno ručně vložit údaje)

 

 

1

 

 

Pokud chcete cestovat s odbaveným zavazadlem, je nutné k cenám připočítat dohromady 30€ a při nákupu letenek tuto volbu zvolit. Dobře to ale zvažte, cestování s příručním zavazadlem je pohodlnější a praktičtější.

 

Tento tip bych doporučoval spíš mladé aktivní partě lidí, nebo páru, než rodinám s dětmi. Těm bych k návštěvě Mallorky doporučil spíš tuto variantu, nebo pobyt přes CK (dle toho, zda upřednostnují pláž, nebo aktivní poznávání krás ostrova).

 

Odlet z Lipska je brzy ráno, proto na to myslete při svém plánování. Rovněž mějte na paměti, že letenky tvoří jenom část nákladů. Cen potravin není nutno se příliš obávat, s rozumným výběrem v supermarketech utratíte za jídlo to, co doma. Ale větší částku bude představovat ubytování a případné zapůjčení auta (doporučuji vyhnout se na Mallorce půjčovně GoldCar).

 

No votes yet.
Please wait...
  • defuser

    Leos 31.1.2016, 19:49

    Pro zajímavost a budoucí cestovatele: hledám v lednu ubytování na srpen a je to už přebráno. Navíc zajímavé nabídky mizí před očima 🙁

    Odpovědět

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.