Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24850Kč! (letenky + ubytování)

Maledivy levně

Výhodných letenek z Prahy na Maledivy za 12560Kč s krátkým přestupem využijeme k levnocestovatelskému tipu na Maledivy. Ty jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 11-denní dovolenou na Maledivách tak nemusíte utratit celkově více, jak 25 tisíc (cca 150Kč dáte ještě za trajekty z letiště na Male a z Male na Huraa). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu. Fotky a moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

 

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde >>

Datum i délku si můžete upravit.

 

2

 

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

 

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
 • defuser

  Marcela 7.8.2016, 11:00

  Dobrý den měla bych zájem o Maledivy na příští rok v březnu nebo klidně začátek dubna pro dva 🙂 bylo by to možné i za stejnou cenu tedy pro jednoho do 25.000? S plnou penzí?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 7.8.2016, 13:07

   Dobrý den, v rámci těchto letenek ne, jsou jen do prosince. Musíte si počkat na další akci, která bude i na „vaše“ období. Reálné to ale je.

   Odpovědět
   • defuser

    Marcela 7.8.2016, 13:46

    Ok 🙂 tak snad nám to vyjde… v prosinci vám tedy napíšu !

    Odpovědět
    • defuser

     admin 7.8.2016, 16:50

     Ted si asi špatně rozumíme ;). Objevují se různé akce, s různou platností. Vy musíte odchytit tu, která se bude vztahovat na vaše období. Pár týdnů zpět to byla např. akce FlyDubai. Tohle určují letecké společnosti a moc to nejde předvídat – možná se objeví hned zítra. Do prosince tedy nečekejte, pravidelně sledujte levnocestování a až se něco objeví, tak to kupte ;).

     Odpovědět
 • defuser

  Jana Krinkova 6.8.2016, 18:23

  Dobry den, je prosim na netu dostupný rozvrh trajektu/lodi, které jezdí mezi atoly? Radi bychom zavítali i na Maafushi (mate zkušenost?, stojí za to?). Dekuji za Vas čas. JK

  Odpovědět
  • defuser

   admin 7.8.2016, 7:24

   Dobrý den,

   to bohužel nevím. S Maafushi osobní zkušenost nemám, chtěl jsem se tam zajet podívat, ale co jsem slyšel od lidí, které jsme potkali, tak je to už hodně komerční a na to já nejsem. Na Huraa máte klid, pohodu a často pláž sami pro sebe. Jinak budete muset jet imho vždy přes Male a bude to komplikovanější, protože ty spoje nejsou příliš časté.

   Odpovědět
 • defuser

  Jan Tyllich 6.8.2016, 17:27

  Dobry den,
  zaujal me Vas cestovatelský tip na Maledivy, jenom nějak nerozumím tomu, ze se vejdu cenou do 25tis. Chápu to správne, ze do 25tis se vejdou dve osoby i s plnou penzi?
  Dekuji.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 6.8.2016, 17:36

   Dobrý den,

   ne, cena je vždy za jednu osobu. Zhruba 12500Kč je cena letenky z Prahy na Maledivy a 12500Kč je cena ubytování s plnou penzí.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.