Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24800Kč! (letenky + ubytování)

Maledivy levně

Výhodných letenek z Prahy na Maledivy za 12560Kč s krátkým přestupem využijeme k levnocestovatelskému tipu na Maledivy. Ty jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 11-denní dovolenou na Maledivách tak nemusíte utratit celkově více, jak 25 tisíc (cca 150Kč dáte ještě za trajekty z letiště na Male a z Male na Huraa). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu. Fotky a moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

 

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

Datum i délku dovolené si můžete upravit.

 

 

2

 

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi, rád vám pomohu.

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Zuzana 21.8.2016, 12:24

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat: bude mi v Moskvě stačit na přestup 1,5 hodiny nebo mám volit lety s delším přestupem. Nevíte na který terminál se přiletí a z kterého se odlétá? Děkuji za odpověď Zuzana

  Odpovědět
  • defuser

   admin 22.8.2016, 6:27

   Dobrý den, pokud nebude mít let zpoždění, tak to stačit bude. Ale asi bych raději volil delší přestup. Ono sice máte lety na jedné letence a tak pokud by se to nestihlo, poletíte dalším letem zdarma, ale mohlo by to zkomplikovat pobyt na Maledivách, jestli to už budete mít zaplacené.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.