Letenky z Prahy do Benátek na prodloužené víkendy za 552Kč!

Venice Grand canal with gondolas and Rialto Bridge, Italy in summer bright day

Venice Grand canal with gondolas and Rialto Bridge, Italy in summer bright day

Díky 30% slevě na letenky Wizzair, se můžete zaletět podívat z Prahy do Benátek hned v několik termínů, včetně prodloužených víkendů. Slevy můžete využít i na karneval v Benátkách, který mohu z osobní zkušenosti doporučit (byl jsem na něm loni) – letenky jsou sice o několik stokorun dražší, ale pořád za výhodnou cenu. Cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky. Vzhledem k délce pobytu můžete navštívit i nedalekou Florencii (také doporučuji), nebo Milán. Detailního průvodce po Benátkách, jsem pro vás připravil zde. I když je sleva v platnosti dnes a zítra, doporučoval bych s případným nákupem neváhat – letenky se pravděpodobně vyprodají dříve.

 

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost tomu, že u společnosti Wizzair jsou v základní ceně zavazadla jen do velikosti 42x32x25 cm. Rovněž si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně ubytování a dopravy z/na letiště k hotelu.

 

Letenky zakupujte přímo na webu dopravce Wizzair.com.Datumy jsou např. 1.-5. února, nebo 8. – 12. března.  Nejlépe je se podívat přímo na jejich stránkách, dostupnost se rychle mění.

 

 

1

 

 

Nákup ubytování bych neodkládal.  I na místě jistě něco seženete, ale ty nejvýhodnější nabídky bývají vyprodány již týdny předem. Levněji vychází z hlediska ubytování únorový termín, nicméně v březnu vás čeká pravděpodobně lepší počasí. Ubytování hledejte přes Booking.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 600Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.