LETENKY + POBYT: Srí Lanka i o prázdninách za 13490Kč na 10 dní

srí lanka levný pobyt

Díky levným letenkám se můžete od června 2015 do března 2016 podívat na Srí Lanku za cenu, která je opravdu výjimečná a může konkurovat i dovolené v evropských destinacích. Srí Lanka je úžasná destinace, nabízející krásné pláže i cestovatelské zážitky. Koneckonců, stačí se podívat na fotografie zde 🙂 

Zařízení individuální dovolené se může zdát složité, ale opak je pravdou. Jediné, co potřebujete je letenka a hotel. A obojí vám názorně popíšeme, včetně cesty mezi letištěm a hotelem. Úspora oproti cestovním kancelářím je ale několikanásobná. Na Srí Lance je navíc velice levno, takže za ceny potravin utratíte mnohem méně, než v ČR.

Jako první musíte zakoupit letenku. To je velice jednoduché, nepotřebujete znát ani angličtinu.

Praha – Colombo za 11390Kč rezervuj letenku >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>

 

Sri lanka levne letenky

 

 

Jako druhé musíme zarezervovat pobyt. Jak vidíte, možných termínů je hodně, ale nejvíc lidí asi kvůli prázdninám ocení termín 30. červen – 9. červenec. Na ukázku jsem vybral ubytování přímo v Columbu, kam přiletíte, tento hotel.

Sri lanka levne ubytovaní

Zezervuj si hotel za 4346Kč/9 nocí>>

Ze všech destinací můžete vybírat zde >>

Využít můžete samozřejmě i levnější, nebo dražší ubytování, v různých lokalitách. To už je zcela na vás. Tento hotel jsem zvolil, protože je přímo v místě přistání a tak nebude problém s dopravou a jde o rozumný kompromis v poměru cena/kvalita. Hotel má dobré hodnocení co se čistoty týká a to je myslím to nejdůležitější, co může pokazit dovolenou. Jinak je ale luxusní ubytování poměrně zbytečností, protože strávit dovolenou na Srí Lance uprostřed zdí hotelového pokoje, by bylo neodpustitelné :).

Zde máte ještě plánek, jak se dostat z letiště.

 

Sri lanka levne cesta z letiště

 

S nákupem doporučuji neotálet, podobná nabídka v sezoně nebude mít dlouhého trvání. 

Rezervujte nyní, plaťte během pobytu! Zrušení ZDARMABooking.com

Porovnání nabídek všech  poskytovatelů – LevnejšíHotely.cz

Sleva 650 KčAirbnb.cz

Btw: Rád bych se čtenářům omluvil za menší aktivitu, zejména co se vyhledávání letenek v dotazech týká. Momentálně cestuji po Sardínii je a málo času, i internetového připojení :).

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

 

Foto: Amila Tennakoon

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.