LETENKY + POBYT: Mallorka v říjnu na týden za 3800Kč/os!

Skvělou možností, jak si prodloužit léto, je odletět na Mallorku. Narozdíl od hlavní sezony si ji můžete užít ve své přirozené kráse. O počasí se bát nemusíte, v říjnu jsou tam příjemné teploty kolem 22C ve stínu.

Mallorka je moje srdcová záležitost a doufám, že vás také osloví krásná příroda, nekonečné pláže a v podstatě bezstarostný život mallorčanů, kteří si nedělají z ničeho těžkou hlavu.

Varianta za 3800Kč/os na týden předpokládá ubytování na týden v jednom hotelu, ale rozhodně bych vám doporučoval půjčit si auto a Mallorku si projet. Ceny hotelů jsou poměrně nízké a ani za potraviny příliš neutratíte (ceny v supermarketech jsou +- srovnatelné s ČR, něco je dražší, něco levnější).

 

 

  •  cestovní období 19.10.2015 – 26.10.2015
  • Odlet a přílet do Bratislavy 
  • rezervace >> Zde
Mallorka letenky

Mallorka letenky

Do Bratislavy se nejsnáze a nejlevněji dostanete se Student Agency. Cena za letenky je cca 1950Kč, nejlevnější ubytování pro 2 osoby pak za 3700Kč zde (aktuálně, možná se to v době vašeho přečtení změní. Na jednu osobu to tedy vychází na krásných 3800Kč.

 

Mallorka ubytování

Mallorka ubytování

 

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.