LETENKY + POBYT: Mallorka o prázdninách na 10 dní za 7700Kč

Díky skvělé nabídce letenek od Vuelingu za 89€, můžete strávit 10 dní na jednom z nejkrásnějších ostrovů v plné sezóně za 7700Kč a odletem z dobře dostupného Mnichova. Mallorka je moje srdcovka a vřele ji každému doporučuji. I když je součástí tohoto článku tip na levné letenky a levné ubytování, vřele doporučuji zapůjčit si automobil přes RentalCars a projezdit si ji. Krásný je zejména jih a východ.

 

Nejdříve musíte zakoupit letenky za 90€ 6.7. – 15.7. na Vueling.com >>

Jak se dostat z Prahy do Mnichova najdete zde >>

Doporučuji především Student Agency, který vás odveze přímo na letiště.

 

 

Levné letenky na Mallorku

 

Pobyt pak zvolíme pro názornost přímo v Palmě, kde v nejlepším poměru cena / kvalita vychází tento hotel za 10900Kč /2  osoby / 9 nocí. Zakoupit ho můžete zde >>

Vybírat samozřejmě můžete levnější i dražší ubytování, srovnání dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

Opravdovou low-cost variantou pak může být koupení zavazadla a cestování se stanem. Na Airbnb.cz získáte přes náš kód slevu 650Kč a v ceně pronájmu místa bývá i přístup ke sprše a vodě. Chápu, že to není možnost pro každého, ale pro někoho by to mohla být lákavá varianta.

Zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto, protože na skoro žádná zajímavá místa se autobusem nedostanete. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars

 

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.