LETENKY + POBYT: 3 dny v 5* hotelu v Dubaji + letenka za 4390Kč

Díky dnešní akci od Wizzairu, kdy je každá druhá letenka zdarma (respektive pouze za adm. poplatek), se nabízí spoustu skvělých akcí, kam vyrazit. Já vám nyní ukážu jednu z nich.

Z nedaleké a dobře dostupné Budapešti odletíme 12. září do Dubaje. Autobus tam i zpět nás v akci od Eurolines vyjde na cca 500Kč, letenka pak na 2700Kč (obojí za osobu, při 2 lidech). Pokud jste členy Wizz klubu, což doporučuji, zaplatíte ještě o cca 700Kč méně. Pokud nejste, vyplatí se vám ho koupit už kvůli této akci.

V Dubaji se bud můžete spokojit low – cost řešením za 2500Kč (3 noci, 2 osoby),nebo si to pořádně užít díky slevám na 5* hotely, které nyní probíhají. Za 5* luxusní hotel na 3 noci pak zaplatíte 3668Kč.

 

hotel dubaj

 Nezapomeňte se přihlásit k odběru emailů ve formuláři vpravo. Jako první tak budete informováni o všech akcích, které pro vás přichystáme :). Potěší nás i sdílení, nebo pokud se o tomto webu zmíníte před svými přáteli. Začínáme a hodně nám tím pomůžete. Děkuji.

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.