Letenky na Mallorku za 1080Kč! (cena za obě letenky)

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Porto Cristo beach in Manacor Majorca Mallorca Balearic islands

Výhodné letenky na Mallorku za 540Kč v jednom směru, jsou dnes k dostání z velmi dobře dostupné Vídně a to hned v několika termínech v únoru. Na koupání počasí nebude, ale panovat bude jarní počasí s teplotami ve stínu kolem 12-15C, ideální pro procházky přírodou. Sám jsem byl letos na Mallorce v polovině března a bylo to skvělé. Pokud se rozhodnete letenky zakoupit, doporučoval bych s nákupem neotálet.

 

Jak už jsem zmiňoval v úvodu, možných termínů je hned několik. Můžete si tak udělat prodloužený víkend, stejně jako 14 dní trvající dovolenou. Čím pozdější termín zvolíte, tím bude pravděpodobně tepleji. Počasí bude obdobné, jako u nás na jaře – počítejte tedy s tím, že občas pravděpodobně sprchne.  Zbytečně bych si z toho ale obavy nedělal, příjemně to pročistí vzduch a deště nemívají dlouhého trvání.

Do Vídně, se dostanete velice snadno např. autobusy Student Agency, nebo Eurolines.

Dostupné jsou tyto termíny (v době sepsání):

Letenky Vídeň – Mallorka za 540Kč: 4., 6., 11., 13., 18., 20., 23. února

Letenky Mallorka – Vídeň za 540Kč: 4., 18., 20., 23., 25. února a 8. března

Letenky zakupujte přímo na webu dopravce Eurowings zde >>

Ubytování můžete řešit přes Booking, případně přes Airbnb. Doporučoval bych zejména zapůjčení auta a ostrov si projet. Mallorka je nádherný ostrov, viz fotky níže. V samotném hlavním městě to ale příliš neoceníte.

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.