Korfu z Prahy na 8 dní za 5740Kč! (letenky + hotel)

Last minute Korfu

Právě zlevněných letenek z/do Prahy na Korfu využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu, tentokrát na Korfu. Jde o last minute charterové letenky, tedy o letenky, které cestovní společnost nestihla prodat svým klientům. Servis i odbavené zavazadlo budete mít stejné, jako při pobytu s CK. Na místě vřele doporučuji pronájem auta přes RentalCars a ostrov si projet. Důkladného průvodce po Korfu naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí dovolená na Korfu přes cestovní kancelář.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava.

 

 

a

 

V ceně máte i odbavené zavazadlo a tak pokud máte omezený rozpočet, můžete přespání řešit i stanem.

 

Korfu koláž

 

 

 

Všechny hotely na Korfu v tento datum naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Hebe studia za 5486Kč/2 osoby/8 dní. Na přespání to jistě stojí, ale pokud jste náročnější, doporučoval bych si připlatit a vzít lépe hodnocené ubytování, např. The Mayflower Studios & Apartments.

 

a

 

 

Co se týká dopravy po ostrově, zcela jistě je nejlepší volbou pronájem auta, např. přes RentalCars. Pokud si auto ale půjčovat nechcete, od letiště k hotelu se velmi snadno dostanete autobusem za 120Kč. Cesta trvá cca 75 minut a jízdní řády naleznete zde. Berte je ale s nadhledem, Řekové si pod dochvilností představují něco rámcově jiného, než si představujeme u nás :).

 

 

Korfu

 

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.