Jízdenky z Prahy do Paříže a zpět na víkend za 780Kč! (a další města ve Francii či Švýcarsku)

Seine in Paris with Eiffel tower in autumn time

Společnost Student Agency dnes spustila svojí akci „Žlutý boom“, během které nabízí jízdenky do Francie a Švýcarska za 290Kč v jednom směru (780Kč za obě cesty). Dostupná jsou města Paříž, Metz, Remeš, Lyon, Dijon, Basilej, St. Gallen, Curych, Bern, Lausanne a Ženeva. Využít tuto akci můžete do kteréhokoliv města, já pro názornost vybral Paříž, protože bude lákat asi nejvíce našich čtenářů. S případným nákupem neotálejte, lístky rychle mizí.

 

 

Předtím, než cokoliv koupíte, si spočítejte všechny náklady na výlet. Obzvlášt Švýcarsko je velmi drahé (ale také krásné) a je třeba s tím počítat. Velkou výhodou jízdenek oproti letenkám je ale fakt, že vám odpadá cena z/na letiště, která bývá často větší, než je cena letenek. A tato položka vám cenu za výlet značně sníží.

 

Nabídka platí od dnešního dne do 4.9., nebo vyprodání zásob. To je pravděpodobnější, proto si s případným nákupem pospěšte. Vztahuje se na cesty během září a je nutno zakoupit dvě jednosměrné jízdenky, ne jednu zpáteční. Odjezd je vždy večer a tak vám vyjde velká část cesty na noc.

 

Jízdenky za 390Kč zarezervujte zde >>

 

sa

 

 

Ubytování řeště přes Booking, nebo uplatněte naší slevu 600Kč na ubytování přes AirBnb.

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Miška 30.8.2016, 13:41

  Ahojte, neviete mi poradiť čo mám urobiť ak chcem tu zlavu na air bb vo výške 600Kč? Musím mať zakúpene nejaké ubytko za 2000 alebo ine podmienky, aby som tu zlavu dostala? Založila som si ich účet ale o tejto možnosti som sa tu nedočítala…Prosim poraddte mi. Celkom by sa to zislo 😉

  Odpovědět
  • defuser

   admin 30.8.2016, 15:31

   Dobrý den, pobyt musí být dražší 1800Kč.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.