Jízdenky po Evropě z Prahy i Brna s 50% slevou!

View of Chain Bridge, Hungarian Parliament and River Danube form Buda Castle.

View of Chain Bridge, Hungarian Parliament and River Danube form Buda Castle.

Autobusová společnost Eurolines dnes spustila svojí pravidelnou slevovou akci 1+1, během které zakoupíte 2 jízdenky za cenu jedné. Doporučoval bych ji využít např. na víkend v Budapešti, kam se díky ní dostanete za 500Kč (250Kč za jednu cestu), návštěvě Vídně, Dráždan, nebo Berlína (také 500kč za obě cesty). Z Vídně, Budapešti i Berlína jsou také velmi levné letenky např. na Kanáry a tak se přímo vybízí tyto dvě akce spojit. Sám jsem tuto akci využil 3 roky zpět pro víkend v Budapešti a byl to pěkný výlet za pár korun :).

 

 

Platnost je teoreticky až do 17. února, prakticky bych s nákupem dlouho neotálel :). Zvlášt výhodné jízdenky přes víkendy zmizí určitě dříve. Jízdenky musí být v období od 14. 1. 2017. do 31. 3. 2017 a platí pouze pro přímé spoje. Pro každý spoj je počet míst 1+1 limitován. 

 

Bližší informace naleznete a jízdenky zakupujte přímo u dopravce Eurolines. K rezervaci hotelu použijte buď Booking, nebo využijte naší slevu 600Kč a ubytujte se přes AirBnb. 

 

 

2

 

 

Cena na náhledu je na trase Praha – Budapešt – Praha za 2 osoby. Tedy 500Kč za osobu při jízdě tam i zpět.

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.