Jednosměrná letenka do Thajska za 1890Kč!

Thajsko levné letenky

Opět jsou k dostání jednosměrné letenky do Thajska, tentokrát za ještě lepší cenu 1890Kč. V ceně je zahrnuto krom příručního i odbavené zavazadlo do 20kg  a odlet je z dobře dostupné Varšavy. Cena je konečná, včetně všech poplatků. Tyto letenky mají význam pro cestovatele kolem světa, lidi kteří se nechtějí vázat datumem či místem odletu, vracet se nechtějí, nebo jako netradiční dárek pro tchýni :). Pokud chcete strávit v Thajsku dovolenou, zakupte si klasicky letenky zpáteční, tato letenka by se vám nevyplatila.

 

 

Letenku Varšava – Bangok za 299 zlotých, tedy cca 1890Kč, můžete zakoupit zde >>

 

Thajsko

 

V ceně je odbavené zavazadlo do 20kg, ale pokud se pro tento výlet rozhodnete, doporučoval bych ho využít pouze k převozu slivovice a vystačit si s příručním zavazadlem :). Na cestách po JV Asii jsou zavazadla zbytečnou přítěží, sám po ní nyní cestuji pouze s batohem.

 

Tento tip sem dávám zejména proto, abych ukázal možnosti levnocestování. Pokud byste toho ale někdo skutečně využil k cestě kolem světa, nebo pro delší putování po JV Asii, napište mi a můžeme dát někde ve světě pivko :).

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Jan Protic 14.3.2016, 16:35

  Nieco podobne na jesen v JV Azii by sa nenaslo? 🙂

  Odpovědět
  • defuser

   admin 16.3.2016, 11:14

   Dobrý den,

   to je otázka pro křištálovou kouli, bohužel to nikdo neví. Jednosměrné letenky za super cenu jsou poměrně časté, ale na last minute.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.