HIT! Thajsko za 4050Kč! (cena za obě letenky)

Levné letenky Thajsko

Díky chybě prodejce jsou dostupné letenky z Berlína do Thajska a zpět za 150€! Cena jízdenek z Prahy do Berlína a zpět je přitom kolem 700Kč. S nákupem jízdenek, hotelů atd. několik dní vyčkejte, je možné, že vám letenky vystaveny nebudou. V tuhle chvíli je to tak 50:50 :). Nicméně pokud bude objednávka stornována, peníze vám vrátí zpět na účet a za pokus tedy nic nedáte. Platte ihned kartou, jakmile vám přijde eticket, máte velkou šanci, že se do Thajska za tuto cenu podíváte. Tento tip bych doporučil alespon mírně pokročilým čtenářům, kteří vědí, co znamená chybový tarif. Platnost bude v minutách.

 

 

Letenky hledejte přes Kayak.de a následně zakupte přes edreams.de.

 

Letenky do Thajska

 

 

 

Důležité upozornění: i pokud vám přijde potvrzení na email, zdaleka není vyhráno a s nákupem autobusů, ubytováním a boucháním šampanského bych ještě tak týden vydržel.

Jde o chybu u prodejce (ne aerolinky), ty většinou bývají stornovány. Prodejce to automaticky potvrdí, ale jakmile by mělo dojít k reálnému prodeji, tak jim dojde, že jde o chybu a transkaci zruší. Proto tyto chybové tarify na levnocestování nedávám, je zbytečné lidi plašit, když je minimální šance, že to projde. V tomhle případě lidem po zakoupení chodili i etickety a tam už šance, že akce uznána bude, je větší. A za pokus to stojí, zvlášt vzhledem k tomu, že člověk nic neriskuje. Ale pořád je to jen šance, proto s nákupem jízdenek do Berlína a hotelů ještě čekejte.

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Roman 8.6.2016, 18:33

  Ahoj, moc dekuji, povedlo se to 😉
  Letim s Air Serbia do Bangkoku s prestupem v Belehrade vic jak 12 hodin v noci a pak z Belehradu ETIHAD AIRWAYS. V letence je napsano ze cela cesta je operated by Air Serbia.Mam na neco narok?(myslim Obcerstveni a letistni salonky zdarma pri prestupu) Predem dekuji za odpoved

  Odpovědět
 • defuser

  Martin 17.5.2016, 21:02

  Když vidím v rezervaci confirmed, tak to opravdu 100% platí a už to nezruší?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 18.5.2016, 7:25

   Dobrý den,

   ještě zdaleka není vyhráno a s nákupem autobusů, ubytováním a boucháním šampanského bych ještě tak týden vydržel.

   Jde o chybu u prodejce (ne aerolinky), ty většinou bývají stornovány. Prodejce to automaticky potvrdí, ale jakmile by mělo dojít k reálnému prodeji, tak jim dojde, že jde o chybu a transkaci zruší. Proto tyto chybové tarify na levnocestování nedávám, je zbytečné lidi plašit, když je šance, že to projde, minimální. V tomhle případě lidem po zakoupení chodili i etickety a tam už šance, že akce uznána bude, je. A za pokus to stojí, zvlášt vzhledem k tomu, že člověk nic neriskuje. Ale pořád je to jen šance, proto s nákupem jízdenek a hotelů ještě čekejte.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.