HIT – Sleva 68%! 12 dní na ostrově Lesbos za 5990Kč! (odlet Praha)

pláž

pláž

Mimořádně výhodná nabídka superlastminute dovolené na ostrov Lesbos se nyní objevila na Travelportal. Za dovolenou, která obsahuje obě letenky, 12 dní v hotelu, transféry na místě a služby delegáta, zaplatíte pouhých 5990Kč! Pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, je třeba jednat opravdu rychle. Pokud ne, dál sledujte web Levnocestování :). Pečlivě sledujeme ceny všech dovolených i letenek a na ty nejzajímavější tipy, vás ihned upozorníme.

 

Dovolenou na ostrově Lesbos můžete zakoupit zde >>

 

1lesbos

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.