HIT! Santorini z Prahy, Brna či Ostravy ve výborně hodnoceném hotelu s bazénem na 12 dní za 8490Kč (přes CK)

Vynikající nabídka se objevila před malou chvilkou na Invii. Santorini na 12 dní s odletem z Prahy, Brna či Ostravy za 8490Kč. Je to skvělá cena, protože obvykle podobné dovolené neklesají o prázdninách pod 10 tisíc. Zájezd je klasicky přes cestovní kancelář, tedy v ceně máte letenky, dopravu na místě, ubytování a služby delegáta. Pokud by toto ubytování bylo obsazeno, jsou ještě dvě jiné možnosti hotelů o 500 dražších. S případným nákupem si pospěšte, platnost bude v minutách. Průvodce po Santorini naleznete zde.

 

 

Dovolenou v Ira studios za 8490Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

Dovolenou ve Vila Vivi za 8990Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

Dovolenou ve Vila Lefteris za 8990Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

 

Mal

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Petra 19.7.2016, 17:28

  Dobrý den, na vaše četné rady 🙂 jsme si letos vybrali poprvé ubytování přes Airbnb a v neděli vyrážíme. Jenom se nikde nemohu dočíst zda je třeba něco ubytovateli při příjezdu předložit (fakturu, voucher), abychom tam nepřijeli a neměli potřebný dokument. Nebo stačí-li občanka, která je shodná se jménem objednávajícího. Díky, Petra.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 19.7.2016, 18:58

   Dobrý den, stačí podat ruka :). Stejně se s ním budete domlouvat na čase příjezdu, jak vám předá klíče atd., tedy se nic nepředkládá. Tedy alespon já to nikdy nedělal :).

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.