Hit! Jednosměrné letenky z Prahy do Benátek zdarma i o letních prázdninách!

Gorgeous view of the Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute during sunset with interesting clouds, Venice, Italy

Gorgeous view of the Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute during sunset with interesting clouds, Venice, Italy

Volotea nabízí poslední den lístky za 10€ na všech svých trasách a při té příležitosti uvolnila na značné množství termínů i letenky na trase Praha – Benátky. Zároven za registraci nabízí bonus 10€, tedy mělo by být možné letenky mít zcela zdarma. „Mělo by být“ je zcela na místě, protože někomu kod uplatnit jde, někomu ne a systém jsem v tom nenašel. Každopádně za zkoušku nic nedáte a cena 270Kč je stejně bezkonkurenční. Zpáteční letenky od Volotea si nekupujte, je to nevýhodné. Využijte Wizzair, případně odlet z Milána který je nedaleko (levně nakoupíte letenky např. na Wizzair), viz tento tip, nebo jako já podnikněte výlet po půlce Itálie za 1500Kč. Letenky zdarma můžete využít i do Francie, kde už je to ale trochu komplikovanější (hledejte je také na webu Volotea).

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky rezervujte přímo na webu Volotea. Asi není zbytečné říkat, že je třeba si pospíšit, protože platnost bude v minutách, max. hodinách.

 

 

Letenky zdarma

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, které vám bude stačit víc jak bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek vemte do úvahy, že se jedná jen o část nákladů na cestu. Dále je zapotřebí započítat ubytování, doprav na/z letiště, případné vstupy atd. Tyto náklady byste museli řešit vždy a myslím si, že je to skvělá akce, ale raději na to upozornuji předem, abyste něco nekoupili jen proto, že je to levné :).

 

Ubytování řešte s předstihem přes Booking. Ne že byste pak už nic nesehnali, ale ty nejvýhodnější možnosti bývají obsazené už několik měsíců předem.

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Tom 6.5.2016, 19:01

  tak jsem si koupil letenku a vzápětí přítelkyně už nemohla :/ myslíte že bude ještě taková akce na daný den?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 7.5.2016, 12:34

   Dobrý den, škoda, že jste nevzali obě letenky najednou.

   V akci na stejné datum bych příliš nedoufal, varianty jsou koupit členství za plnou cenu (nebo s členstvím Volote), využít EasyJet, nebo Wizzair.

   Odpovědět
 • defuser

  Bohdana 6.5.2016, 11:00

  Díky za tip, zakoupeno, kredit se také nepodařilo uplatnit, ale i tak super!

  Odpovědět
 • defuser

  David 6.5.2016, 8:13

  Kredit nejde uplatnit na letenky s nominální hodnotou nižší než 10 eur.

  Odpovědět
  • defuser

   admin 6.5.2016, 9:04

   Já vím Dejve, podmínky jsem četl. Mám ale potvrzené, že někdy to projde. Proč, to nevím. Určitě se to vyplatí alespon vyzkoušet.

   Odpovědět

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.