HIT! First minute Mallorca na prodloužený víkend za 2280Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 3750Kč)

Marina port in Palma de Mallorca at Balearic Islands Spain

Do prodeje se právě uvolnily akční letenky z Vídně na krásnou Mallorku za 39€ a to (zatím) na celou řadu termínů v únoru a březnu. Únor bych nedoporučoval, ale v březnu jsem na Mallorce sám byla pokud hledáte krásnou přírodu s minimem turistů a příjemné teploty na turistiku, je pro vás skvělou volbou. Pro názornost jsem vybral prodloužený víkend čtvrtek – neděle, pro studenty i pracující je to myslím ideální. Šlo by jet i čistě na víkend, ale to už trochu ztrácí na smyslu. Ty 4 dny na rychlé poznání Mallorky stačí. Cestopisy našich čtenářů z Mallorky naleznete zde, důkladného průvodce po tomto ostrově jsem pak připravil zde. Pro srovnání, tolik zaplatíte za dovolenou na Mallorce přes cestovní kanceláře.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům. Jestli vám to dovolená dovolí, doporučoval bych si návrat dát až v pondělí, 5 dní je na Mallorcu lepší volbou.

 

 

Letenky samotné nakupte přímo u dopravce na Eurowings za cenu 39€. Já zvolil termín 23. – 26. březen (2 roky zpět jsem tam byl v samém termínu)

1

 

Všechny hotely na Mallorce v toto datum, naleznete zde >>

 

Už nejlevnější ubytování Saturno za 1200Kč na osobu a pobyt nevypadá vůbec špatně.  Vyberte si ale dle svých preferencí, někdo chce ubytování luxusnější, jiný nechce ubytování na druhé straně ostrova, ale někde u letiště, nebo v Palmě. Zvážil bych i variantu, kdy si hotel nevezmete a budete si ho brát při cestě, během projíždění tohoto krásného ostrova.

S All Inclusive hotely začínají na částce 2550Kč/osobu a pobyt. Jejich výpis naleznete zde.

Auto si zapůjčte předem už na letišti přes Rentalcars.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.