Extrémě levné letenky na Srí Lanku za 5900Kč

Díky chybě prodejců letenek můžete zakoupit nyní letenky na trase Venice – Colombo – Venice (Benátky – Srí Lanka – Benátky) za 215 €. Upozornuji, že jde o chybu v prodejních systémech, je tedy možné, že letenky nebudou uznány a peníze se vám vrátí zpět na účet. S rezervací ubytování, otevírání šampanského atd. počkejte tedy do potvrzení vaší letenky. K dispozici jsou i další destinace, Thajsko a Malajsie.

 

Cestovní období: Listopad, prosinec

Jak zarezervovat: Navštivte Kayak.de , zadejte místo + datum a počkejte na výsledky. Nebo jednoduše klikněte na tento odkaz a upravte odlet + přílet.

Z Prahy do Benátek a zpět se dostanete za 1000 – 2000Kč.

Znovu opakuji, že jde o chybu v rezervačních systémech, ne u společností jako takových. O své peníze určitě nepřijdete, ale je možné, že bude váš nákup stornován. K zaplacení použijte kartu Visa Electron, ostatní jsou za poplatek.

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.