Egypt na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 6013Kč (odlet Praha)

Sphinx and the Great pyramid in Egypt, Giza

Sphinx and the Great pyramid in Egypt, Giza

Pokud hledáte levnou dovolenou na které se můžete ohřát a zároveň nejste nároční, mohl by pro vás být tento tip tou pravou volbou. Oficiálně je sice hotel 4*, ale nedoporučoval bych mít velké očekávání (na evropské poměry je to zhruba 3*). Hotel má poměrně nízké hodnocení a recenze doporučuji před případným nákupem důkladně přečíst. Vzhledem k ceně, která zahrnuje obě letenky z Prahy, dopravu na místě, služby delegáta a All Inclusive, lze ale ledacos omluvit a nenáročné čtenáře by tato nabídka mohla oslovit.

 

Asi nejlépe to vystihuje tato recenze

 

Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan 😉 Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.

 

 

Hotel můžete zarezervovat zde >>

 

Akční letenky

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.