Cesta kolem Evropy za 1320Kč! (Praha – Londýn – Mallorka – Berlín – Praha)

Palma de Mallorca port marina in Majorca with Cathedral church Balearic Islands

Palma de Mallorca port marina in Majorca with Cathedral church Balearic Islands

Nejbláznivější akce patří mezi ty, na které člověk s největší láskou vzpomíná a v dnešním plánu si jednu takovou ukážeme :). Z Prahy využijeme zlevněných letenek do Londýna za 9,9€ (270Kč), odkud druhý den za 10 liber (cca 300Kč) zamíříme na Mallorku. Až nás omrzí, tak za 14,9€ (cca 400Kč) přeletíme do Berlína a odsud už za 350Kč přejedeme zpět do Prahy. Ceny zahrnují všechny poplatky a cena za dopravu je tak konečná. Konkrétní plán si můžete dost uzpůsobit, můj návrh berte jen jako inspiraci. Klidně můžete strávit den v Londýně, den v Palmě na Mallorce, projít se Berlínem a večer zamířit do Prahy.

 

 

Před nákupem letenek, si spočítejte všechny náklady. Za jídlo utratíte podobnou částku, jako doma, ale je třeba započítat ubytování a dopravu na místě, včetně cest z/na letiště. V tomhle případě to nebudou velké částky, ale raději na to předem upozornuji. Pro co nejlepší cenu, bych vám doporučoval cestovat ve 4, ubytovávat se přes AirBnb a postupně využít 600Kč slevu na první ubytování (postupně si ji můžete nasdílet i mezi sebou).

 

Přehnaně se toho ale nebojte, je to snažší než to vypadá a jak Londýn, tak Mallorku, bych doporučil i začínajícícím cestovatelům.

 

Naše putování započne 13. prosince v Praze. Letenky Praha – Londýn za 10€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com.

 

 

1

 

 

Průvodce Londýnem, naleznete zde. V tuto chvíli probíhá akce „zimní výprodej“ u EasyHotel.com, kterou bych vám doporučil využít k přespání. Jde sice o skromné ubytování, ale zase se ubytujete za 20 liber/2 osoby, tedy cca 300Kč za osobu. To je vážně skvělá akce, které jinak nedosáhnete.

 

14. prosince (nebo 15., cena se zvedne jen minimálně) zakupte letenky na Mallorku za 9,99 liber opět u Ryanair.

 

2

 

 

Průvodce Mallorkou, naleznete zde. Počasí na Mallorce v prosinci určitě nebude na koupání :). Ale třeba vám vyjde na turistiku a i kdyby ne, i samotná Palma, kam přiletíte, stojí za návštěvu (průvodce po Palmě, naleznete zde). Pokud by vám počasí vyšlo, doporučil bych pronájem auto. Zvlášt v prosinci budou ceny hodně nízko a na turistiku je Mallorka úžasná. Ubytování berte bud přes Booking, nebo využijte slevu 600Kč a ubytujte se přes AirBnb.

 

17. prosince (můžete i dříve, cena se opět bude lišit jen o pár Euro) se pak z Mallorky přesuneme do Berlína za 14,9€. Opět s Ryanairem.

 

 

3

 

 

Odpoledne si Berlín projděte, průvodce po něm naleznete zde. Večer pak za 350Kč zamíříme zpět do Prahy se společností Eurolines.

 

4

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.