Bulharsko z Brna na 8 dní za 4450Kč!

Young woman walk on an empty wild beach towards celestial beams of light falling from the sky

Young woman walk on an empty wild beach towards celestial beams of light falling from the sky

Pokud toužíte po levné dovolené v Bulharsku, mám pro vás skvělý levnocestovatelský tip. Využijeme při něm levných last minute letenek z Brna do Bulharska a ubytování přímo na Slunečném Pobřeží. Pokud se pro tento tip rozhodnete, je třeba si s nákupem letenek velmi pospíšit, protože jde o doprodej charterových letenek, kterých nebude velké množství. Kalkulace je vedena pro 2 osoby, pokud by vás jelo více, lze ještě více ušetřit. Důkladného průvodce Bulharskem naleznete zde.

 

 

Jedná se o individuální dovolenou, kdy si sami zajištujete letenky i ubytování. Úspora oproti last minute zájezdům přes cestovní kanceláře je značná, jak se můžete přesvědčit zde.

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Brna, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava.

 

 

2

 

 

V ceně by mělo být odbavené zavazadlo do 15kg, ale pro jistotu si to při rezervaci ověřte.

 

Všechny hotely na Slunečném pobřeží na toto datum, naleznete zde >>

 

 

K ubytování jsem vybral velmi dobře hodnocený Arkite Complex. Vypadá vážně skvěle a za cenu 4918Kč/2 osoby/8 dní máte i bazén s vířivkou. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

2

 

 

Autobusem se z letiště na Slunečné Pobřeží dostanete i autobusem do 100Kč, případně můžete jet taxíkem. I tak oproti cestovkám velmi ušetříte.

 

 

No votes yet.
Please wait...

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.