Benátky z Prahy za 543Kč, Řím za 623Kč, nebo Londýn za 722Kč! (obě letenky)

Colosseum in Rome, Italy

Colosseum in Rome, Italy

Letecká společnost Wizzair dnes spustila pravidelně opakující se akci, během které zlevňuje své letenky o 20%. Pokud máte členství Wizz, můžete se např. z Prahy do Říma dostat za cca 650Kč. Pokud členství nemáte a poletíte ve 2 lidech, vyplatí se ho společně s letenkama zakoupit – i s poplatkem za zřízení členství, vás letenka tam i zpět vyjde na cca 1000Kč. Navíc můžete další rok těžit z výhod členství a cestovat rok se společností Wizzair levněji. Akce platí pouze dnes, zítra bude velmi pravděpodobně následovat 20% sleva i pro nečleny. O tom, zda letenky koupit dnes, nebo zítra, bych se rozhodoval hlavně na základu toho, zda členství ještě využijete a zda vám vyhovují termíny – s vyprodaností letadla budou ceny stoupat a tak zítra ty nejlevnější termíny budou už asi dražší.

 

 

Sleva se týká všech linek, pro nás nejzajímavější trasy asi budou letenky na trase Praha – Benátky, Praha – Řím, nebo Praha/Brno – Londýn.

 

Letenky zakupujte přímo na webu dopravce Wizzair.com. Datumy to chce vyhledávat přímo na stránkách dopravce, situace se rychle mění. Ale pro názornost

 

Praha – Londýn – Praha za 722Kč 11. – 16. října. Průvodce Londýnem naleznete zde >>

 

 

1

 

 

 

Praha – Benátky – Praha za 543Kč  7. – 11. prosince. Průvodce po Benátkách, naleznete zde >>

 

 

1

 

 

 

Praha – Řím – Praha za 623Kč 13. – 15. června. Průvodce Římem, naleznete zde >>

 

 

1

 

 

Věnujte zvýšenou pozornost rozměru zavazadla (max. 42x32x25 cm) a nezapomeňte spočítat všechny náklady. Tedy i cestu z/na letiště v cílové destinaci. Ani jedno nemusí být problém, ale je třeba s tím počítat.

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Thomas 17.10.2016, 10:48

  Praha – Londýn – Praha za 722Kč 11. – 16. října. Překlep nebo potřebuji stroj času ? 🙂

  Odpovědět
  • defuser

   admin 18.10.2016, 21:40

   Příští rok ;). Ale je pravdou, že jsem pro názornost měl dát bližší datum 😀

   Odpovědět

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.